Ziyaret Haber Kategorisi | Alanya Gazeteciler Cemiyeti Resmi İnternet Sitesi

Ziyaret KATEGORİSİ HABERLERİ

Ziyaret   2022-03-31 13:09:10

Cumhurbaşkanlığı Kurulu Üyesi’nden AGC’ye ziyaret

Cumhurbaşkanlığı Kurulu Üyesi’nden AGC’ye ziyaret Cumhurbaşkanlığı Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kurulu Üyesi Dr. Osman Coşkun, Alanya Gazeteciler Cemiyeti’ni (AGC) ziyaret etti. AGC Başkanı Gaye Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Osman Coşkun, gazetecilerle gündeme ve basına dair konularda sohbet etti. Ziyaret sonunda Osman Coşkun, AGC Başkanı Gaye Coşkun’a tablo hediye etti. AGC Başkanı Coşkun ise Osman Coşkun’a AGC logolu kupa armağan etti.

Ziyaret   2022-03-29 07:50:26

EMNİYET MÜDÜRÜ PATAT'A ZİYARET

EMNİYET MÜDÜRÜ PATAT'A ZİYARET AGC yönetimi ALKÜ'nün ardından Alanya İlçe Emniyet Müdürü Murat Kenan Patat'ı ziyaret etti. Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde Patat ile bir araya gelen AGC Başkanı Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri Alanya ve güncel gelişmelere dair sohbet etti.

Ziyaret   2022-03-29 07:48:22

"GÜZEL GELİŞMELER OLUYOR"

"GÜZEL GELİŞMELER OLUYOR" AGC Başkanı Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri ALTSO'nun ardından Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Rektörü Prof. Dr. Ekrem Kalan'ı ziyaret etti. Ziyarette pandemi dönemini iyi geçirdiklerini belirten Rektör Kalan, bu süreçte altyapı çalışmalarına hız verildiğini söyledi. Yeni yapılacak binalar hakkında da bilgiler veren Kalan, "Buraya bin kişilik bir yurt yapılacak. 2 bin kişilik yurt da Cikcilli'ye yapılacak. Bunun sözünü aldık. Öğrenci sayısında 15 bine ulaştık. Yabancı öğrenci konusunda 59 ülkeye ulaştık. Yabancı öğrenciler tıp ve diş hekimliği fakültesine yoğunlaşıyor. Merkezi kütüphanemiz Cikcilli'ye taşınınca çok daha iyi olacak. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel destek veriyor. Başkan Yücel öğrencilere sıcak çorba ikramında bulunuyor. Bağış ve kitap alımı noktasında çok iyiyiz. Tasnif edilmeyen çok sayıda kitap var. Öğrenci başına düşen fiziki kitap 3,49. Akdeniz Üniversitesi'nde bu sayı 0,93. Hedefimiz önce 60 bin, ardından 70 bin. Uluslararası İlişkiler Ofisi'miz de çok iyi çalışıyor. Cikcilli'nin tahsisi gerçekleşti. Güzel gelişmeler oluyor. Gastronomi alanında öğrencilerimiz İstanbul'da bir organizasyondan 2 altın, 1 gümüş, 1 bronz madalya ile döndü" dedi.

Ziyaret   2022-03-29 07:47:17

ALTSO BAŞKANI ŞAHİN'E ZİYARET

ALTSO BAŞKANI ŞAHİN'E ZİYARET AGC Başkanı Gaye Coşkun ve yönetimi ardından Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin'i ziyaret etti. Oda binasında Şahin ile bir araya gelen AGC yönetimi Alanya ve ülke gündemine dair sohbet etti.

Ziyaret   2022-03-29 07:46:27

AGC'de  temaslar sürüyor

AGC'de  temaslar sürüyor Alanya Gazeteciler Cemiyeti  (AGC) Başkanı Gaye Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri kamu kurum ve kuruluşlarına çeşitli iade-i ziyaretlerde bulundu. AGC yönetimi temaslarına  Alanya İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Engin Burak Mindivanlı'yı ziyaret ederek başladı. Misafirlerini Cezaevi Jandarma Tabur Komutanlığı'nda kabul eden Mindivanlı, AGC Başkanı Gaye Coşkun ve yönetimi ile Alanya ve gündeme dair sohbet etti. Mindivanlı, nazik ziyaretleri için gazetecilere teşekkür etti.

Ziyaret   2022-03-22 12:24:04

Paşa Özkan’dan AGC’ye iade-i ziyaret

Paşa Özkan’dan AGC’ye iade-i ziyaret Alanya Minibüsçüler, Otobüsçüler ve Servis Araçları İşletmeleri Esnaf Odası Başkanı Paşa Özkan, Alanya Gazeteciler Cemiyeti’ne (AGC) iade-i ziyarette bulundu. AGC Başkanı Gaye Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri ile cemiyet binasında bir araya gelen Paşa Özkan, Alanya ve gündeme dair konularda gazetecilerle sohbet etti. Ulaşım esnafının yaşadığı sorunların da konuşulduğu ziyaret için AGC Başkanı Gaye Coşkun, Özkan’a teşekkür etti.

Ziyaret   2022-03-21 12:49:22

Başkan Yücel’den AGC’ye iade-i ziyaret

Başkan Yücel’den AGC’ye iade-i ziyaret Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Gazeteciler Cemiyeti’ne (AGC) iade-i ziyarette bulundu. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, AGC Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya geldi. AGC Başkanı Gaye Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Başkan Yücel, gazetecilerle Alanya ve ülke gündemine dair sohbet etti. AGC Başkanı Coşkun nazik ziyareti için Yücel’e teşekkür etti.

Ziyaret   2022-03-11 12:05:27

AGC’den Başsavcı Celal Tekin’e ziyaret

AGC’den Başsavcı Celal Tekin’e ziyaret Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun ve yönetimi Alanya Cumhuriyet Başsavcısı Celal Tekin’i makamında ziyaret etti. Makamında AGC Başkanı Gaye Coşkun ve yönetim kurulu üyelerini kabul eden Alanya Cumhuriyet Başsavcısı Celal Tekin önce gazeteciler ile tek tek tanıştı. Başsavcı Tekin’e AGC Başkanı Gaye Coşkun’un Alanya medyası hakkında bilgiler vermesinin ardından ilçe ve ülke gündemine dair sohbet edildi. Tekin nazik ziyaretleri için Coşkun ve yönetimine teşekkür etti.

Ziyaret   2022-03-03 09:59:16

AGC'den CHP'ye iade-i ziyaret

AGC'den CHP'ye iade-i ziyaret Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) CHP İlçe Teşkilatı'na iade-i ziyarette bulundu. Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) siyasi partilere ziyaretlerde bulunmaya devam ediyor. Önceki gün AK Parti ve MHP ilçe teşkilatlarını ziyaret eden AGC Başkanı Gaye Coşkun ve yönetimi bugün de CHP İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti. Parti binasında CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen AGC yönetimi Alanya ve siyasete dair sohbet etti. Ankara temasları hakkında gazetecilere bilgiler veren Karadağ da ziyaret için gazetecilere teşekkür etti.

Ziyaret   25 Şubat 2022, 10:04

AGC’den önemli ziyaret

Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkan ve yönetimi Alanya Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti. TGK Dış İlişkiler Koordinatörü Mevlüt Yeni'nin de katıldığı ziyarette medyanın son durumu konuşuldu.

Ziyaret   25 Şubat 2022, 10:06

AGC’den protokol ziyaretleri

AGC Başkanı Gaye Coşkun ve Yönetim Kurulu üyeleri Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ile Alanya Kaymakamı Fatih Ürkmezer’i ziyaret ettiler. Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun ve yönetimi 2021 Aralık ayındaki kongrenin ardından protokol ziyaretlerine başladı.

Ziyaret   25 Şubat 2022, 10:07

AGC’den protokol ziyaretleri

AGC Başkanı Gaye Coşkun ve Yönetim Kurulu üyeleri Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ile Alanya Kaymakamı Fatih Ürkmezer’i ziyaret ettiler. Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun ve yönetimi 2021 Aralık ayındaki kongrenin ardından protokol ziyaretlerine başladı.

Ziyaret   17 Aralık 2021, 16:22

AGC 30 yaşına basan ATV’yi unutmadı

Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri 30’uncu kuruluş yıl dönümü nedeniyle ATV Televizyonu’nu ziyaret etti.

Ziyaret   17 Aralık 2021, 16:23

MÜSİAD'tan AGC'ye ziyaret

Müstakil Sanayici ve İş İnsanları Derneği (MÜSİAD) Başkanı Mustafa Durusoy ve yönetimi Alanya Gazeteciler Cemiyeti’ni (AGC) ziyaret etti.

Ziyaret   2021-11-20 20:55:00

AGC’den Başsavcıya Ziyaret

Alanya Cumhuriyet Başsavcısı Celal Tekin Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı ve Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun ile AGC Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.

Ziyaret   2021-11-20 20:54:00

AGC’den Emniyet Müdürüne Ziyaret

Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Murat Kenan Patat’a Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı ve Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti.

Ziyaret   20 Kasım 2021, 20:51

Gazeteciler Batı Akdeniz'de de dertli

Akdeniz Gazeteciler Fedarasyonu Genel Başkanı Gaye Coşkun, AGF Onursal Başkanı Mevlüt Yeni ile geçtiğimiz ay gerçekleşen Doğu Akdeniz turundan sonra haftasonu da Batı Akdeniz'de temaslarda bulundu.

Ziyaret   20 Kasım 2021, 19:55

AGC, Ak Parti'yi konuk etti

Ak Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve yönetim kurulu üyeleri Alanya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Ziyaret   2021-11-20 19:21:52

AGC İyi Parti'yi ağırladı

İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Alanya Gazeteciler Cemiyeti’ne nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaret   2021-11-20 19:20:00

Çamlıcalılardan ziyaret

​​​​​​​Çamlıcalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Şeref Arslan ve yönetim kurulu üyeleri AGC’yi ziyaret etti

Ziyaret   2021-11-20 19:16:17

AGC'den Lakadamyalı'ya ziyaret

AGC Başkanı Coşkun ve yönetim kurulu, ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne başhekim olarak atanan Lakadamyalı'yı ziyaret etti. Görüşmede hastanede yaşanan sorunlar ve yapılacak yenilikler konuşuldu

Ziyaret   20 Kasım 2021, 20:51

AGC Yönetim Kurulu'ndan Antalya çıkarması

AGC Yönetim Kurulu, AGF üyeliğini resmiyete döktü. Antalya temasları kapsamında ilk olarak Antalya Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret eden Alanya GC Yönetimi, burada Akdeniz Gazeteciler Federasyonu (AGF) yönetimi ile de toplantı yaptı.

Ziyaret   2021-11-20 19:07:15

Ünlü gazeteciler AGC’ye geliyor

AGC Başkanı Coşkun, 2018 yılı Medya Başarı Ödülleri töreninin 12 Ekim'de yapılacağını duyurdu. Törenle ilgili detay veren Coşkun, AGC Yönetim Kurulu’nca Didem Arslan Yılmaz'ın yılın TV gazetecisi, İsmail Saymaz'ın da yılın gazetecisi seçildiğini söyledi.

Ziyaret   2020-11-20 19:01:42

Deniz Baykal AGC’de

CHP Genel Başkanlığı görevinden istifa ettikten sonra ilk kez Ankara dışına çıkan Deniz Baykal, Alanya Gazeteciler Cemiyeti'ni (AGC) ziyaret etti.

Ziyaret   2020-11-20 19:01:06

Haluk İpek AGC’de

ADALET ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Haluk İpek, tatil için geldiği Alanya’da Alanya Gazeteciler Cemiyeti'ni (AGC) ziyaret etti. AGC Başkanı Mehmet Ali Dim ve yönetim kurulu üyeleriyle öğle yemeği yiyen İpek, gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını da yanıtladı.

Ziyaret   2020-11-20 19:00:09

Sinan Çetin’in ziyareti

Alanya'nın tanıtım filmini çekmesi için bir dizi görüşme yapmak üzere Alanya’ya gelen ünlü yönetmen Sinan Çetin AGC’yi de ziyaret etti

Ziyaret   2020-11-20 18:58:13

DSP Genel Başkanı Türker'in ziyareti

ALANYA Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Mehmet Ali Dim’i AGC Center’da ziyaret eden Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Masum Türker, AGC Center’a hayran kaldı.