Genel Haber Kategorisi | Alanya Gazeteciler Cemiyeti Resmi İnternet Sitesi

Genel KATEGORİSİ HABERLERİ

Genel   2024-07-11 12:58:44

Alanya’nın ‘gen haritası’ çıkarılıyor

Alanya Belediyesi 2025-2029 Strateji Planı Hazırlık Çalışmaları Dış Paydaş Odak Grup Toplantıları ile devam etti. Alanya Belediye Meclis Salonu’nda yapılan toplantıda Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Servet Ünlü ve Abdullah Akbaş ile Başkan Danışmanı Abdurrahman Açıkalın STK temsilcilerinin önerilerini dinledi.

Genel   2024-05-29 14:23:23

AGC Medya Başarı Ödülleri açıklandı

Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun, 2023 yılı Medya Başarı Ödülleri’ni açıkladı. Coşkun, AGC’ye yakışır bir törenle ödülleri sahiplerine vermek için çalışmalara başladıklarını söyledi.

Genel   2024-01-10 08:41:59

10 OCAK MESAJIMIZ

Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Gaye Coşkun, 10 OCAK 1961 günü 212 sayılı basın yasasının yürürlüğe girmesiyle kutlanan meslek günü nedeniyle açıklama yaptı.

Genel   2024-01-05 10:44:07

Coşkun Aral AGC’yi onurlandırdı

Alanya Gazeteciler Cemiyeti’nin 30. Yıl dönümü kutlaması ve 2022 yılı medya başarı ödülleri töreninde Tarihe not düşen fotoğrafları, nesiller boyu ilgiyle izlenecek belgeselleri ile meslek mensuplarına örnek isim COŞKUN ARAL’a ONUR ÖDÜLÜ takdim edildi.

Genel   2024-01-05 10:43:20

Deniz Zeyrek AGC’yi yalnız bırakmadı

Alanya Gazeteciler Cemiyeti’nin 30. Yıl dönümü kutlaması ve 2022 yılı medya başarı ödülleri töreninde yazı ve analizleri ile Türk toplumunun çağdaş medeniyet yolculuğuna büyük katkılar sağlayan Sözcü Gazetesi Yazarı Deniz Zeyrek’e Yılın Gazetecisi ödülü takdim edildi.

Genel   05 Ocak 2024, 10:48

Ünlü Televizyoncu Kozluklu’dan övgü

Alanya Gazeteciler Cemiyeti’nin 30. Yıl dönümü kutlaması ve 2022 yılı medya başarı ödülleri töreninde Televizyon Onur Ödülünün sahibi, Tarihin önemli olaylarını haberleştirerek toplumu bilgilendiren, Türk ve Dünya medyasında sayısız önemli habere imza atan FUAT KOZLUKLU oldu.

Genel   2024-01-05 10:40:45

AGC’den muhteşem tören

AGC'nin 2022 yılı Medya Başarı Ödülleri töreni, görkemi ile katılımcıları adeta büyüledi. Ulusal medyadan Fuat Kozluklu, Deniz Zeyrek ve Coşkun Aral’ın Alanya basını ile buluştuğu görkemli törende, önemli mesajlar verildi

Genel   2023-07-23 11:38:57

AGC'den 24 Temmuz mesajı

Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı ve Akdeniz Gazeteciler Federasyonu (AGF) Genel Başkanı Gaye Coşkun 24 Temmuz Basın Dayanışma Günü dolayısıyla yaptığı açıklamasında, medyada yaşanmakta olan sorunlara dikkat çekti.

Genel   2023-06-09 11:16:36

-Genç Kalemler ödüllerini aldı

Alanya Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Alanya Gazeteciler Cemiyeti işbirliğinde hayata geçirilen Genç Kalemler Projesi’nde başarı gösteren öğrenciler ödüllerini düzenlenen törenle aldı.

Genel   24 Mayıs 2023, 15:49

AGC’den muhteşem Salda gezisi

Alanya Gazeteciler Cemiyeti kültür gezileri kapsamında Eylül ayı etkinliğini Burdur ili ve Salda Gölü turu ile gerçekleştirdi. AGC Üyesi gazetecilerin aileleri ile birlikte gittiği çıktığı gezi etkinliğinde katılımcılar hem bilgi edindi, hem eğlendi hem de farklı bir coğrafyayı tanıma imkanı buldu.

Genel   2023-04-10 12:39:54

AGC ÜYESİ VEFAT ETTİ

SADETTİN KÜSMEZ DUALARLA UĞURLANDI Anadolu ve Alanya medyasında farklı basın kuruluşlarında çeşitli kademlerde yönetici ve muhabir olarak görev yapan duayen gazeteci Sadettin Küsmez vefat etti.

Genel   2023-03-08 13:26:34

-AGC’de 8 Mart dayanışması

Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun, Başkan Yardımcısı Emel Yüzbaşıoğlu ve Dışilişkiler Koordinatörü Anastasia Çetinkaya ile birlikte Hataylı Gazeteci Fazilet Candan’ı ziyaret etti. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısı ile gerçekleşen ziyarette deprem bölgesinde yaşananlar ve bölgedeki gazetecilerin çalışma koşulları da konuşuldu.

Genel   2023-03-08 13:23:12

AGC Başkanı Gaye Coşkun’dan 8 Mart mesajı

Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı ve Akdeniz Gazeteciler Federasyonu (AGF) Genel Başkanı Gaye Coşkun, ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ nedeniyle yaptığı açıklamada, kadın emeğinin daha değerli olduğu ve fırsat eşitliğinin cinsiyet eşitsizliğine kurban olmadığı bir dünya diledi.

Genel   2023-01-31 12:04:13

-Alanya Kaymakamlığı ve AGC'den önemli işbirliği

-Genç iletişimcilere uluslararası medya akademi Alanya Kaymakamlığı, Alanya Milli Eğitim Müdürlüğü ve Alanya Gazeteciler Cemiyeti işbirliğinde hazırlanan ‘Uluslararası Medya Akademi Projesi’ işbirliği protokolü bugün, Alanya Kaymakamlığı'nda imzalandı.

Genel   2023-01-10 09:13:21

“2023’ten çözümler bekliyoruz”

Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Gaye Coşkun, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle yaptığı açıklamada, “Gazeteciler 10 Ocak’ı Bayram olarak değil dayanışma günü olarak kutluyor. 10 Ocak’tan en büyük beklentimiz ise meslek yasası ve BİK Resmi İlan ve Reklam Yönetmeliği Taslağı’nda yapılacak düzenlemelerin iyileştirilmesi olacaktır.’ dedi.

Genel   2022-10-17 06:22:40

AGC Medya Başarı Ödülleri sahiplerini buluyor

AGC Medya Başarı Ödülleri sahiplerini buluyor Alanya Gazeteciler Cemiyeti’nin Geleneksel Medya Başarı Ödülleri Töreni 17 Ekim Pazartesi (Yarın) günü saat 18.30 Alaiye Resort Otelde gerçekleştirilecek törenle sahiplerini bulacak. Alanya medyasından ödül almaya hak kazanan gazeteciler ve ulusal meydanın önemli isimleri Alanya Medyası’nın gurur gecesinde ödüllerini alacaklar. Alanya Gazeteciler Cemiyeti Türkiye’de bir çok meslek örgütünün artık yapmakta zorlandığı  Geleneksel Medya Başarı Ödülleri Yarışması’nı sürdürmeye devam ediyor. Jüri değerlendirmesi neticesine geçtiğimiz aylarda tamamlanan 2021 Yılı Medya Başarı Ödülleri Yarışmasında ödül alan 21 Alanyalı Gazeteci 17 Ekim Pazartesi günü gerçekleşecek muhteşem bir tören ile ödüllerini alacak. Alanya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu tarafından belirlenen Ulusal Medya Yılın Gazetecisi, Yılın Televizyoncusu ve bu yıl ilk kez Yılın Haber Fotoğrafı Ödülü de taktim edilecek. Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun ödül töreni öncesi yaptığı açıklamasında şunları söyledi:  ‘Alanya’daki yazılı ve görsel medyada hizmet üreten gazetecilerin çalışmaları ile katıldıkları, jüri üyeleri tarafından değerlendirilen eserler arasından ödül almaya hak kazananlar geçtiğimiz aylarda belirlenmişti. Bu arkadaşlarımız törenle ödül ve hediyelerini alacaklar. YILIN GAZETECİSİ TOKER Yine Alanya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu her yıl kendi içinde yaptığı değerlendirme ile ulusal basından gazetecileri yılın gazetecisi ve televizyoncusu olarak seçiyor. Pandemi nedeniyle geçmiş yıllarda aksayan bu geleneğimiz 2022 yılında kaldığı yerden devam edecek. Gazete Haberi dalında araştırma haber ve yazıları ile gazetecilikte fark yaratan meslek duayeni Sözcü Gazetesi Yazarı Çiğdem Toker’e Yılın Gazetecisi ödülü verildi. YILIN TELEVİZYON HABERCİSİ GÖRMEZ Televizyon dalında ise diplomasi ve uluslararası alandaki haberciliği ile TRT Haber’den Haber Koordinatörü Ahmet Görmez’e Yılın Televizyoncu Gazetecisi ödülü verildi. İLK KEZ FOTOĞRAF ÖDÜLÜ AGC Yönetimi, son yıllarda haber fotoğrafçılığı alanında yaşanan mesleki eksikliğe dikkat çekmek ve bu alanda farkındalık yaratmak üzere bu yıl ilk kez ulusal medya düzeyinde Haber Fotoğrafçılığı alanında ödül verilmesi kararı aldı. Anadolu Ajansı Fotoğraf Editörü Yardımcısı Haber Fotoğrafçısı  Erhan Sevenler’e Haber Fotoğrafçısı Ödülü verildi.  17 Ekim Pazartesi günü Alaiye Resort Otel’de yapılacak tören ile 2021 yılının başarılı gazetecileri ödüllerini ve hediyeleri alacak. Gazetecilerin emeğinin ödüllendirildiği yarışmamız mesleki kaynaşma ve motivasyon sağlaması ile de önemli. İlçe protokolümüzün yanı sıra bölgemiz ve ulusal medyamızdan önemli gazetecilerin katılacağı törenimizde ödül alacak tüm meslektaşlarımızı şimdiden tebrik ederim.’

Genel   2022-09-20 11:33:25

-AGC’den üyelerine özel indirim protokolü

-AGC’den üyelerine özel indirim protokolü Alanya’da sağlıktan eğitime, akaryakıttan markete, spor salonundan diyetisyene, piknik alanından, güzellik merkezine, ev dekorasyonundan diş kliniğine kadar farklı alanlarda üyeleri için indirimli hizmet anlaşması yapan Alanya Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi göz sağlığı ve estetik alanında hizmet veren ESTEGöz merkezi ile de protokol imzaladı. Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) üyelerine yönelik yeni bir indirim anlaşması imzaladı. AGC Center’da Alanya EsteGÖZ Klinik sahibi Göz Hastalıkları ve medikal estetik uzmanı Op.Dr. Erhan Dilek ile AGC Başkanı Gaye Coşkun arasında yapılan protokole göre AGC üye ve aileleri yüzde merkezden göz muayenesinde yüzde 30, diğer hizmetlerde ise yüzde 20 indirim alabilecekler. AGC Başkanı Gaye Coşkun, AGC Merkezindeki imza töreninden sonra Dr. Dilek'e işbirliği için teşekkür etti. Coşkun, anlaşmanın üyelere hayırlı olmasını diledi. Op. Dr. Erhan Dilek, "kamu hizmeti yapan gazetecilerin göz sağlığı ve diğer ihtiyaçları için hizmet vermekte mutlu olacağız" dedi. Dr. Dilek, özellikle bilgisayar kullanımında göz hastalıklarının artış gösterdiğini belirterek belirli periyotlarla göz muayenesinin yapılmasının sağlık için faydalı olacağını ifade etti. ESTEGÖZ'DE VERİLEN DİĞER HİZMETLER Göz kapağı estetiği, göz içi ve dışı ameliyatlar, Botoks, dolgu, Lipoliz (eritme) Gençlik aşısı, mezoterapi, yüz askı ipleri (eriyen – pdo askılar) yüz askı ipleri (erimeyen/ Fransız askı)

Genel   2022-08-17 08:27:02

-AGC’den üyelerine çifte indirim müjdesi

-AGC’den üyelerine çifte indirim müjdesi Alanya’da sağlıktan eğitime, akaryakıttan markete, spor salonundan diyetisyene kadar bir çok alanda üyeleri için indirimli hizmet anlaşması yapan Alanya Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi diş sağlığı ve ev dekorasyonu için de indirim anlaşması imzaladı. AGC Üyeleri yüzde 25 indirimle diş sağlığı hizmeti alacak. Perde alımında ise yüzde 40 indirim anlaşması imzalandı. Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) üyelerine yönelik 2 indirim anlaşması imzaladı. AGC Center’da Aydemir Perde sahibi Hayrullah İnce ile AGC Başkanı Gaye Coşkun arasında yapılan protokole göre AGC üyeleri Aydemir Perde’den mekaniklerde yüzde 30 diğer ürün perde çeşitlerinde yüzde 40 indirimli hizmet alabilecekler. DİŞ SAĞLIĞI İÇİN DE İNDİRİM İMZALANDI Üyelerinin diş sağlığını da düşünen AGC, diş hekimi Ahmet Kemal Ünsal ve ortağı Mehmet Ünal Coşkun ile diş tedavisinde yüzde 25 indirim, yılda bir kez temizleme, röntgen ve ücretsiz muayene anlaşması imzaladı. AGC Başkanı Gaye Coşkun indirim için taraflara teşekkür ederek üyelere anlaşmaların hayırlı olmasını diledi.

Genel   2022-08-17 08:26:08

-AGC’den üyelerine çifte indirim müjdesi

-AGC’den üyelerine çifte indirim müjdesi Alanya’da sağlıktan eğitime, akaryakıttan markete, spor salonundan diyetisyene kadar bir çok alanda üyeleri için indirimli hizmet anlaşması yapan Alanya Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi diş sağlığı ve ev dekorasyonu için de indirim anlaşması imzaladı. AGC Üyeleri yüzde 25 indirimle diş sağlığı hizmeti alacak. Perde alımında ise yüzde 40 indirim anlaşması imzalandı. Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) üyelerine yönelik 2 indirim anlaşması imzaladı. AGC Center’da Aydemir Perde sahibi Hayrullah İnce ile AGC Başkanı Gaye Coşkun arasında yapılan protokole göre AGC üyeleri Aydemir Perde’den mekaniklerde yüzde 30 diğer ürün perde çeşitlerinde yüzde 40 indirimli hizmet alabilecekler. DİŞ SAĞLIĞI İÇİN DE İNDİRİM İMZALANDI Üyelerinin diş sağlığını da düşünen AGC, diş hekimi Ahmet Kemal Ünsal ve ortağı Mehmet Ünal Coşkun ile diş tedavisinde yüzde 25 indirim, yılda bir kez temizleme, röntgen ve ücretsiz muayene anlaşması imzaladı. AGC Başkanı Gaye Coşkun indirim için taraflara teşekkür ederek üyelere anlaşmaların hayırlı olmasını diledi.

Genel   2022-07-05 13:45:12

AGC eğitim anlaşmasına imza attı

AGC eğitim anlaşmasına imza attı Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) üye çocukları ve yakınları için eğitime destek amaçlı yeni bir anlaşmaya daha imza attı. AGC Başkanı Gaye Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri, Özel Ortadoğu Kurs Merkezi ile AGC üyeleri için yüzde 25 indirim anlaşması sağladı. AGC Başkanı Gaye Coşkun ve Özel Ortadoğu Kurs Merkezi Müdürü Kadir Şahan indirim ve işbirliği protokolüne bugün imza attılar. Anlaşma çerçevesinde Alanya Gazeteciler Cemiyeti üyelerinin eş, çocuk ve birinci derece yakınları üyelik kartı ibrazıyla Ortadoğu Kurs Merkezin’den üniversiteye hazırlık hizmeti alabilecekler. ‘EĞİTİM ÖNCELİĞİMİZ’ AGC Başkanı Coşkun yaptığı açıklamasında ‘Bizim her zaman söylediğimiz gibi eğitimin önceliğimiz. Gerek üyelerimize yönelik eğitim çalışmaları gerekse üyelerimizin aileleri çocukları ve yakınlarına yönelik eğitim çalışmaları bizim için önemli. Ortadoğu eğitim merkezi ile anlaşma yapmamızın sebebi de üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerimizin ve çocuklarımızın eğitim hayatına katkıda bulunmak. Onlar için bir işbirliği protokolü imzaladık. Önümüzdeki aylardan itibaren yaş ve ihtiyaç durumuna göre üyelerimiz kurs merkezine giderek indirimli anlaşmadan yararlanıp çocuklarının geleceğine adım atma sürecinde bu katkıdan yararlanabilecekler. Ben bize sağladıkları imkan için Özel Ortadoğu Kurs Merkezine teşekkür ediyorum” dedi. YÜZDE 25 İNDİRİM SAĞLANACAK Bu yıl üniversite sınavına girecekler için kursların erken başlayacağını kaydeden Şahan, “Eğitim sürecini erkene almamızın nedeni 9 ve 10. Sınıfları için yaşanan pandemi sürecinden kaynaklı. Pandemi döneminde 9 ve 10 sınıflar uzaktan eğitim aldıkları için oradaki eğitimin çokta yeterli olmadığı zaten görülüyor. Hem okullarda hem de diğer kurs merkezlerinde. Bizde bu dönemde öğrencilerimizin eksiğini gidermek amacıyla bu sürece erken başladık. 18 Temmuz’dan 11 Eylül’e kadar öğrencilerimizin TYT sınavı için tekrarları yapacağız. 11 Eylül’den sonra genel eğitime başlayacağız ve sene sonuna kadar eğitimlerimize devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Genel   2022-06-27 10:40:26

AGC protokol tazeledi

AGC protokol tazeledi Alanya Gazeteciler Cemiyeti ve Kazakistan Türk Dili Konuşan Gazeteciler Vakfı arasında 2018 yılında imzalanan kardeşlik anlaşması protokolü güncellenerek tekrar imza altına alındı. Kazakistan Türk Dili Konuşan Gazeteciler Vakfı Başkanı Naziye Joyamergen, Alanya Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Ziyarette Joyamergen’e Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İdris Taş da eşlik etti. AGC Center’daki sohbetin ardından taraflar arasında 2018 yılında imzalanan kardeşlik anlaşması protokolü yenilenerek tekrar imzalandı. İmzaların atılmasının ardından konuşan AGC Başkanı Coşkun, Joyamergen’e  ziyareti nedeni ile teşekkür etti. Coşkun, "Kazakistan'daki gazeteciler ile 2018’den beri Alanya Gazeteciler Cemiyeti olarak kardeşlik anlaşması içerisindeyiz. Pandeminin araya girmesiyle gidiş gelişler aksasa da kalbimiz hep birlikteydi. Kazakistan’daki ve Türkiye’deki meslektaşlarımızla her zaman iş birliği içerisinde olmak arzusundayız. Bugün de protokolümüzü güncelledik. Dolayısıyla bundan sonra mesleki alışveriş anlamında güzel çalışmalara imza atmak üzere yeniden çalışmaya devam edeceğiz.” dedi. “GÜZEL PROJELERİMİZ DEVAM EDECEK” Joyamergen de, “Türk Dili Konuşan Gazeteciler Vakfı’nın Alanya Gazeteciler Cemiyeti ile birlikte 2018 yılında imzaladığı protokolü bugün yenilemiş olduk. Ziyaretimizin amacı size hem hayırlı olsun demek hem de protokolü yenilemekti. Kazakistan Türk Dili Konuşan Gazeteciler Vakfı’nın amacı tüm Türk dünyasında gazetecilerin birliğini sağlamak. Anında haber almak, profesyonel gazeteci olarak beraber çalışmak. Bunun için de Alanya Gazeteciler Cemiyeti ile beraber inşallah ileride güzel projeleri beraber yaparız. Alanya Gazeteciler Cemiyeti üyelerini Kazakistan’a davet etmek istiyoruz. Kazakistan’daki Türk Dili Konuşan Gazeteciler Vakfı’nın gazeteci üyeleri 2018’de Alanya’ya gelmişti. Bundan sonra böyle güzel projelerimiz devam edecek. Herkese hayırlı olsun” diye konuştu. İmzaların atılmasının ardından Coşkun, Joyamergen’e çeşitli hediyeler takdim etti.

Genel   2022-06-24 07:03:13

AGC’den üye ve ailelere özel indirim anlaşması

AGC’den üye ve ailelere özel indirim anlaşması Alanya Gazeteciler Cemiyeti bir indirim anlaşması daha yaptı. Üye odaklı çalışmalarını başarı ile sürdüren AGC, şimdide Fizyopilates Mahmutlar Şubesi ile anlaşarak üyelerime spor imkanı sağlıyor. Yapılan görüşmeler neticesinde AGC üyeleri ve birinci derece yakınlarına Fizyopilates Mahmutlar yüzde 20 indirim uygulanması konusunda mutabakata varıldı. İndirim anlaşması AGC Başkanı Gaye Coşkun ile işletme sahibi Fizyoterapist Hilal Demir Usta arasında imzalandı. Anlaşmaya göre AGC üyeleri eş, çocuk birinci derece yakınları da üyelik kartı ibrazı koşulu ile tüm seanslarda yüzde 20 indirimden yaralanacak. AGC YÖNETİM KURULU

Genel   06 Haziran 2022, 22:10

AGC üyesi gazeteciler Gazipaşa'yı keşfetti

Alanya Gazeteciler Cemiyeti'nin kültür gezileri Gazipaşa'da devam etti. AGC üyeleri ve aileleri Gazipaşa Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleşen kültür gezisinde ilçeyi tanıdı. Etkinlikte komşu ilçe Gazipaşa’nın tarihi ve doğal güzellikleri keşfedildi.

Genel   06 Haziran 2022, 21:56

AGC, hazirana etkinliklerle başlayacak

Alanya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, Denetim ve Onur Kurulu’nun da katılımı ile toplantı yaptı. Haftalık Yönetim Kurulu toplantısının ardından ayda bir kez tüm kurullar ile gerçekleşen toplantıda Başkan Gaye Coşkun Haziran ayına yönelik çalışma planlaması hakkında bilgi verdi.

Genel   06 Haziran 2022, 21:58

103. yıldır aynı heyecanı yaşıyoruz

Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı ve Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Gaye Coşkun, 19 Mayıs’ın 103. yıldönümü nedeniyle yayınladığı mesajında, "Bugün bağımsız topraklarda yaşıyor ve gazetecilik yapabiliyorsak, bu imkanı istiklal mücadelesi verenlere borçluyuz" dedi.

Genel   06 Haziran 2022, 21:58

TÜRKİYE GAZETECİLER KONFEDERASYONU 24. BAŞKANLAR KURULU SONUÇ BİLDİRGESİ

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu (TGK) 24. Başkanlar Konseyi Toplantısı 12-15 Mayıs 2022 tarihlerinde Konya’da yapıldı. TGK Genel Başkanı Nuri Kolaylı’nın başkanlığında federasyon ve cemiyet başkanlarının katılımıyla gerçekleşen toplantılara Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Gaye Coşkun da katıldı.

Genel   06 Haziran 2022, 21:59

Teknoloji sergisine büyük ilgi

Alanya Gazeteciler Cemiyeti ile Mahmutlar Kılıçarslan İlkokulu işbirliği ile düzenlenen 'Geçmişten Günümüze Teknoloji' sergisi iki günde çok sayıda ziyaretçi kabul etti. Alanya Kültür Merkezi’nde dün açılan sergi bugün kapandı.

Genel   06 Haziran 2022, 22:03

AGC'de kültür gezilerine devam

Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) üyeleri bu hafta sonu yeni bir kültür gezisinde buluştu. AGC Başkanı Gaye Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri ve cemiyet üyelerinin katılımı ile geçtiğimiz hafta Alanya’ya 40 kilometre uzaklıktaki Dim Alacami Mahallesi’ne giden gazeteciler bu hafta da Antalya’nın kuzey ilçelerinden Gündoğmuş’ta gitti.

Genel   05 Aralık 2021, 17:20

-AGC Üyelerine akaryakıt, tüp gaz ve su indirimi başladı

Alanya Gazeteciler Cemiyeti, Alanya’nın en büyük akaryakıt zincirine sahip Göçmentük A.Ş ile indirim anlaşması imzaladı. Görüşmeleri tamamlanan anlaşma kapsamında AGC üyeleri Göçmentürk bünyesinde bulunan 2 akaryakıt istasyonundan akaryakıtı yüzde 5 indirimli alabilecek.

Genel   05 Aralık 2020, 22:02

İndirimli sağlık hizmeti anlaşması

Değerli üyemiz, pandemi döneminde sağlık hizmeti ve bu hizmete ulaşmanın önemi bir kez daha anlaşılmıştır. Bu zorlu günlerde üyelerimizin başvurabileceği sağlık kuruluşu seçeneklerini artırmak ve daha iyi şartlarda hizmeti almasını sağlamak adına BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ ile 07.12 2020 – 30.12.2021 tarihlerinde geçerli olacak indirimli sağlık hizmeti anlaşması imzalanmıştır.

Genel   2020-11-20 19:02:16

Atalay: AGC, Türkiye’nin en güzel cemiyeti

Başbakan Erdoğan'ın eski özel danışmanlarından olan Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, Alanya Gazeteciler Cemiyeti'nde (AGC) gazetecilerle buluştu. AGC Başkanı Mehmet Ali Dim'i tebrik eden Atalay "Türkiye'nin her yerinde cemiyetlere gidiyorum. Türkiye'nin en güzel cemiyeti Alanya'da" dedi.

Genel   2020-11-20 18:55:38

AGC den kişisel eğitim

Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) tarafından düzenlenen kişisel gelişim seminerleri çerçevesinde Danışman Nafiye Tunç, basın çalışanlarıyla medya kurumlarında bir araya geldi. Tunç, katılımcılara öfke yönetimi ve özgüven hakkında bilgiler verdi.

Genel   2020-11-20 18:54:17

Gazeteciler için eğitim semineri

Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) tarafından düzenlenen “Medya Eğitim Programları” kapsamında bir eğitim semineri düzenlendi.