Atalay: AGC, Türkiye’nin en güzel cemiyeti | Alanya Gazeteciler Cemiyeti Resmi İnternet Sitesi

Atalay: AGC, Türkiye’nin en güzel cemiyeti

Atalay: AGC, Türkiye’nin en güzel cemiyeti

Başbakan Erdoğan'ın eski özel danışmanlarından olan Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, Alanya Gazeteciler Cemiyeti'nde (AGC) gazetecilerle buluştu. AGC Başkanı Mehmet Ali Dim'i tebrik eden Atalay "Türkiye'nin her yerinde cemiyetlere gidiyorum. Türkiye'nin en güzel cemiyeti Alanya'da" dedi.

Bir yıl arayla AGC’yi iki kez ziyaret eden Eski Gençlik ve Spor Genel Müdürü ve Basın İlan Kurumu (BİK) Genel Müdürü Mehmet Atalay, Alanya Gazeteciler Cemiyeti'ni (AGC) ziyaret amacıyla geldiği Alanya'nın tarihi ve doğal güzelliklerini yerinde gördü.

AGC Başkanı Mehmet Ali Dim tarafından gezdirilen Atalay'a Anadolu Ajansı (AA) Alanya Büro Müdürü Fazıl Tunç, Haber Alanya Gazetesi sahibi Cevdet Zamanoğlu, Tosmur Belediye Başkanı Musa Özdemir, Avsallar Belediye Başkanı Hüseyin Enver Görgülü ve Türkler Belediye Başkanı Hayri Çavuşoğlu da eşlik etti. Dimçayı'nda öğle yemeği yiyen Atalay, bölgenin güzelliği karşısında adeta büyülenirken, Alanya'nın dünyanın en güzel bölgelerinden birisi olduğunu söyledi. Atalay, Alanya'nın tarihi ve doğal güzelliklerini gezdikten sonra Alanya Karadenizliler Derneği'ni de ziyaret etti. Dernek yönetimi tarafından ağırlanan ve aslen Trabzonlu olan Atalay, Alanya'da Karadeniz kültürünün de yaşatılması nedeniyle mutlu olduğunu söyledi.