Kaymakam Özdemir AGC’de | Alanya Gazeteciler Cemiyeti Resmi İnternet Sitesi

Kaymakam Özdemir AGC’de

Kaymakam Özdemir AGC’de

ALANYA Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Mehmet Ali Dim ve yönetim kurulu üyeleri, görevlerine yeni başlayan Alanya Kaymakamı Erhan Özdemir’i ziyaret etti.
AGC Başkanı Mehmet Ali Dim ve yönetim kurulu üyeleri, Alanya Kaymakamlığı görevine yeni başlayan Erhan Özdemir'e 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu. Ziyarette ilk sözü alan AGC Başkanı Dim, Alanya basınının öneminden bahsederek, yönetim kurulu üyelerini ve basın mensuplarını Kaymakam Özdemir'e tanıttı. Dim daha sonra, Alanya'da yayın yapan gazete, dergi ve televizyonlar hakkında Özdemir'e kısa bir bilgi verdi. Dim'den sonra söz alan Kaymakam Özdemir ise Alanya'ya gelmeden önce Alanya basını hakkında bilgi sahibi olduğunu anlattı.
Daha sonra Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Mehmet Ali Dim ve yönetim kurulu üyeleri, dün Alanya Kaymakamı Erhan Özdemir'i öğle yemeğinde ağırladı. Özdemir, Alanya'nın sorunlarına ilişkin çarpıcı açıklamalar yaptı
ATV sahibi Servet Sipahioğlu, Haber Alanya sahibi Cevdet Zamanoğlu, Kanal A Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dizdaroğlu, Sinerji Dergisi sahibi Metin Erdem, AGC eski başkanları Hayrettin Barbaros, Fazıl Tunç ve Necati Masatlı ile gazetecilerin de katıldığı yemekte konuşan Dim, Kaymakam Özdemir'in Alanya'da göreve yeni başlamasına atıfta bulunarak nöbet değişimlerinin her zaman sancılı ve sıkıntılı olduğunu söyledi. Dim, "Alanya gerçekten çok büyük bir şehir. İlçe demeye dilimiz varmıyor. Nüfusu birçok ilden daha fazla. Ekonomik açıdan belki 50 İl'den büyük. Alanya'nın yerel dinamikleri birçok ilden daha güçlü. Böylesine bir şehirde göreve başlayan Kaymakamımızı daha önce ziyaret etmiştik ama bugün de AGC'yi vücuda getiren çok değerli medya kuruluşlarımızın sahipleriyle yeniden bir araya gelmek istedik. Kendisine tekrar hayırlı olsun dileklerimizi sunuyoruz" şeklinde konuştu.
Kaymakam Özdemir de, yerel medyanın Alanya’da çok güçlü olduğunu belirterek, “Bundan memnuniyet duyuyorum. Cemiyetiniz de son derece saygın. Tebrik ve teşekkür ederim” dedi.