Başkan Yücel AGC'de gazetecilerle bir araya geldi | Alanya Gazeteciler Cemiyeti Resmi İnternet Sitesi

Başkan Yücel AGC'de gazetecilerle bir araya geldi

Başkan Yücel AGC'de gazetecilerle bir araya geldi

AGC Başkanı ve DİM Medya A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dim, “Bugün AGC’de, yönetim kurulu toplantımızın arkasından, değerli belediye başkanımız Adem Murat Yücel’i ağırlıyoruz. Kendisi sağ olsun, bizim her davetimize icabet eder. Desteğini her zaman omzumuzda hissetmişizdir ve hissetmeye devam ediyoruz. Alanya medyasının gelişmesinde Adem Başkan’ın önemli katkıları vardır, bunu inkar edemeyiz. Geçtiğimiz ay, AGC’nin ödül törenini gerçekleştirdik. O gün törenimize geç geldiği için kendisine teşekkür plaketi takdim edememiştik. Aslında bugün, bir anlamda da bunu yapmak için kendisini davet ettik.” diyerek Yücel’e plaketini takdim etti.
 
‘MEDYA HER ŞEYİN ÖNÜNDE GELİYOR’
Sözlerine, Dim’in davetine teşekkür ederek başlayan Yücel, “Cemiyet olarak çok güzel işler çıkartıyorsunuz. Bölgesel olarak böyle, hatta diğer illerden gelen arkadaşlar da buradaki bütünlüğü, dayanışmayı görünce size gıptayla bakıyor. Alanya’da çok güzel, siyaset üstü işler oluyor. Bunlarda sizin emeğiniz çok. Çünkü sizler her yönüyle bizim aynamızsınız. Bir Alanya ölçeğini diğer illerle, ilçelerle ölçmemek gerekiyor. Biz ‘Alanya’ olduğumuzu, farkındalıklarımızla hissettirmek zorundayız. Sizlere sonsuz başarılar diliyorum, çünkü medya her şeyin önünde geliyor.” diye konuştu.
 
‘ÖNÜMÜZDEKİ SEZON TÜM REKORLAR KIRILACAK’
Alanyaspor'un Avrupa'da mücadele etmesi konusunda sorulan bir soruya ise "Ulaşılmaz hiçbir hedef yoktur." yanıtı verdi. Turizmle ilgili de açıklama yapan Yücel, "Dünyada bir olağanüstü hal olmazsa, önümüzdeki sezon tüm rekorlar kırılacak." diyerek turizm açısından ümitli olduğunu ifade etti.