AGC'ye enerji indirimi | Alanya Gazeteciler Cemiyeti Resmi İnternet Sitesi

AGC'ye enerji indirimi

AGC'ye enerji indirimi

ALANYA Gazeteciler Cemiyeti (AGC) ile CLK Akdeniz Elektrik arsında indirimli elektrik satış protokolü imzalandı. AGC Center'daki protokole Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkan Yardımcısı ve AGC Başkanı Mehmet Ali Dim, AGC Başkan Yardımcısı Gaye Coşkun, Akdeniz Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (AKEDAŞ) Alanya Bölge Koordinatörü Ahmet Sait Akboğa ve CLK Akdeniz Alanya Perakende Satış Müdürü Niyazi İnce katıldılar. AGC Başkanı Dim, AGC üyelerine indirimli enerji verilmesi için CLK Akdeniz Elektrik ile bir protokol imzaladıklarını söyledi. Dim, "Üyelerimizin isim listesini ve abone numaralarını bildireceğiz. 
Bu indirim hem üye medya kurumlarımızı, hem de gazetecilik yapan üyelerimizin meskenlerini kapsıyor. Bu indirim aslında küçük bir sosyal yardım mahiyetinde. Bu noktada indirim oranları kullanım tutarına göre değişebiliyor. Bunlar yıl içerisinde indirim olarak faturalara yansıyacak. Bu konuda CLK Akdeniz Elektrik yetkililerine teşekkür ediyoruzdedi. Dim'in konuşmasının ardından AGC üyelerine indirimli elektrik sağlayan protokol imzalandı.
'BÜTÜN MÜŞTERİLERİ DAVET EDİYORUZ'
Bir açıklama yapan İnce ise "Bu protokolden 4 bin kW, aylık ortalama 130 TL üzerinde tüketim yapan bütün AGC üyeleri yararlanacak. Yeni başlattığımız bir kampanya hakkında da bilgiler vermek istiyorum. Bir ay bedava elektrik kampanyasıyla CLK Akdeniz Elektrik yeni bir kampanyaya başladı. Kampanyanın son başvuru tarihi 6 Haziran. Tüketimleri 4 bin kW üzerinde olan bütün müşterileri işletmemize davet ediyoruz. Bir ay bedava elektrik kampanyasıyla mayıs ayı aktif enerji tutarları şirketimiz tarafından karşılanarak, indirimli elektrik satışı yapılacak" şeklinde konuştu.